BCM Control

MultiLoad II

MultiLoad II e-mail print

Výrobní řada MultiLoad II – inovativní řízení stáčení produktů

Výrobní řada MultiLoad II nabízí uživatelům možnost výběru takového řízení stáčení produktů, které je dimenzované a vhodné pro danou aplikaci.   Výrobní řada Multiload II je dostupná v pevném  závěru Division 2 i Division 1  a může být vybaveno prakticky neomezenou kombinací I/O konfigurace.

 

 

Multiload II Package

MultiLoad II Package sestává z jednotky RCU (Remote Control Unit) v provedení Division 2 nebo Ex, a řady externích jednotek FCM II (Flow Control Modules) umístěných v montážní skříni. Pro každé stáčecí rameno je potřeba pouze jedna RCU. The MultiLoad II RCU slouží jako čtečka karet, řízení (preset) stáčení hlavního produktu i aditiv. FCM II ovládá všechny I/O (pro  digitální ventily, počítání pulsů, vstřikování aditiv, spouštění a uzavírání čerpadel a další). 

Aplikace

MultiLoad II Package je vhodný pro aplikace automatického stáčení, při kterých je potřeba značné množství I/O. MultiLoad II Package je schopen zvládat poměrné či sekvenční stáčení, "sidestream", "wildstream"  a dokonce i složité konfigurace hybridního míchání (blending).

 

Princip funkce

MultiLoad II Package sestává z integrované čtečky karet a přednastavených funkcí (preset), které řídí celou stáčecí lávku. Z tohoto rozhraní řidič ovládá prostřednictvím své identifikační karty a klávesnice celou operaci; vkládá svá klientská data a nastavuje požadavky stáčení pro tolik objednávek, kolik jeho cisterna dokáže pojmout. MultiLoad II Package pracuje s TMS6 (nebo jiným TAS) či jako stand-alone řídící systém.

Možnosti závěrů

MultiLoad II Package má tři možnosti závěrů:

 

 

Technická specifikace MultiLoad II Package

Displej

Active Matrix TFT Color LCD, 16-Line, 640×480 VGA

Komunikace

1 – RS-485
1 – RS-485/232 (User Selectable)
1 – RS-232 (Full Function)
1 – 10/100 Mb Ethernet

Napájení

AC: 100-250 VAC, 50-60 Hz, DC: 18-36 VDC

Teplotní odolnost

–25°C až +60°C; s AC vytápěním –40°C až +60°C

Krytí 

NEMA 4, IP-65 

Ex klasifikace

ATEX Certified Group IIB (kategorie 2G/3G)

 

Partneři