BCM Control

O firmě

O firmě e-mail print

BCM Control s.r.o. je společnost založená odborníky z oblasti softwaru a měření a regulace s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi (SAAB Rosemount, Siemens, Foxboro, Honeywell). Firma je výhradním zastoupením společnosti ROSEMOUNT Tank Gauging (dříve SAAB Tank Control) v ČR a na Slovensku v oblasti inventorního měření. Díky této skutečnosti má rozsáhlé zkušenosti v oblasti fakturačního i procesního měření hladiny bezkontaktním radarovým způsobem. Výsledkem užitečného spojení vývoje softwaru a zkušeností v oblasti měření a regulace je např. původní monitorovací software TankMonitor, který používá API standardy a je schválen ČMI i pro použití k fakturačním účelům. S ohledem na zastoupení ROSEMOUNT Tank Gauging firma úzce spolupracuje s českým a slovenským zastoupením firmy Emerson Process Management.


rafinerieBCM Control s.r.o. úspěšně prošla procesem registrace dle zákona č.505/1990 se značkou 4-01/34 pro výrobu, opravy a montáže hladinoměrů. Na základě této skutečnosti provádí instalaci a prvotní i pravidelnou kalibraci hladinoměrů, kterou je povinen u dovážených přístrojů zajistit uživatel (zákon 505/1990, §10/2). BCM Control s.r.o. zajišťuje vydání Protokolu o kalibraci a provádí zaplombování měřidel proti neoprávněné manipulaci.

K dalším oblastem činnosti patří vývoj softwarových aplikací a působení v oblasti vytváření monitorovacích projektů pomocí unikátního, firmou BCM Control vyvinutého aplikačního softwaru MORIS 32. Ve spojení se systémem modulárních jednotek ST 485 dodává kompletní SCADA systém pro ovládání průmyslových aplikací a to i do prostředí s nebezpečím výbuchu. Důležitou součástí firemního portfolia je zajišťování vývoje hardwaru, především pro oblast měření a regulace. Odborníci firmy BCM Control dokáží zajišťovat vývoj hardwaru na špičkové úrovni i do výbušného prostředí a to i v jiskrově bezpečném provedení.

S ohledem na portfolio nabízených služeb a zařízení zajišťuje firma BCM Control komplexní dodávky jak v oblastech vývoje tak i realizace zakázek MaR na klíč.

 

Partneři